Pendik Evden Eve Nakliyat İstanbul Pendik Nakliyat firması Sigortalı Şehiriçi taşıma, Şehirlerarası Nakliye, Asansörlü taşıma, ofis taşıma hizmetleri sunar.

Pendik evden eve nakliyat İstanbul pendik nakliye firması
Pendik evden eve nakliyat İstanbul pendik nakliye firması

Sigortalı Pendik Evden Eve Nakliyat Şirketimiz İle Güvenli Taşının

Pendik Evden Eve Nakliye firması olarak Evden eve nakliye sektöründe asansörlü nakliye ve taşımacılık hizmeti vermekteyiz . Kaliteli taşımacılık hizmetini gaye edinen firmamız müşteri beklentilerini dikkate alarak güvenli ve kaliteli nakliyat hizmeti sunar.

Pendik Evden Eve Nakliyat Firması

İstanbul Pendik semti başta olmak üzere Anadolu yakası ve Avrupa yakasında hızlı ve pratik taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Bloklaşmanın ve siteleşme oranının yoğun olduğu İstanbul ‘ da çevrenize rahatsızlık vermeden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Evden eve Nakliyat sektöründe çok katlı yapılaşmada pratik çözümler üreten firmamız siz değerli müşterilerimizin beklentisini dikkate alarak hizmet vermektedir. Evden eve nakliyat çalışmasında müşterileri en çok telaşlandıran eşyaların kırılacağı zarar göreceği kaygısıdır ki bu kaygı asansörlü evden eve taşıma hizmetiyle  son bulmaktadır. Evden eve taşımacılıkta Aile sıcaklığıyla personellerimiz hizmet vermektedir.

Profesyonel Pendik Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Evden eve nakliye hizmeti veren firmamız sektördeki yenilikleri fuarlar takip ederek kendini her zaman güncellemeyi amaç edinen bir firmadır. Evden eve taşıma sektöründe var olmanın temelinde değişime ayak uydurmak olduğu bilincinde olan firmamız değişimi ilke edinmiştir. Ulusal ve uluslar arası taşımacılık fuarlarında yer alan firmamız değişime öncülük etmeyi de görev edinmiştir.  Evden eve taşımacılıkta kalitenin değişim ve yeniliklerle gelebileceğine inanmaktayız.

Güvenilir Pendik Ev Taşıma Şirketi

Pendik Evden eve taşıma firmamız taşımacılık firmaları arasında güvenliği ve güveni temel alan bir firmadır. Ev eşyalarınızın güvenle taşınması temel gayemizdir. Ev eşyalarım taşınırken aman kırılır mı ? zarar görür mü ? gibi kaygılar ön planda olmaktadır. Evden eve taşımacılıktaki haklı kaygılarınızı oldukça önemseyen firmamız kırılmalara karşı bir dizi önlemler almaktadır. Evden eve taşımacılıkta özel paketleme malzemeleriyle kırılmaları sıfıra indirgemekteyiz.

Pendik evden eve nakliyat İstanbul pendik nakliyat firması
Pendik evden eve taşıma İstanbul Pendik nakliye firması

Pendik Nakliyat Hizmet Bölgeleri

İstanbul’ un bütün ilçe ve semtlerinde taşıma hizmeti sunuyoruz. Aşağıda Pendik nakliye hizmet bölgeleri yer alıyor. Ayrıca diğer ile ve illerimize taşıma gerçekleştiriyoruz.

Pendik Bahçelievler Evden Eve Nakliyat
Bahçelievler Mahallesi
Sapanbağları Mahallesi
Yenimahalle Mahallesi
Yeşilbağlar Mahallesi

Pendik Çamçeşme Evden Eve Nakliyat
Çamçeşme Mahallesi
Esenler Mahallesi
Fevziçakmak Mahallesi
Kavakpınar Mahallesi

Pendik Çarşı Evden Eve Nakliyat
Batı Mahallesi
Doğu Mahallesi
Kaynarca Mahallesi

Pendik Dolayoba Evden Eve Nakliyat
Çınardere Mahallesi
Dumlupınar Mahallesi
Orta Mahallesi
Velibaba Mahallesi

Pendik Esenyalı Evden Eve Nakliyat
Ahmetyesevi Mahallesi
Esenyalı Mahallesi
Fatih Mahallesi
Güzelyalı evden eve nakliyat
Orhangazi Mahallesi

Pendik Merkezköy Evden Eve Nakliyat
Ballıca Mahallesi
Emirli Mahallesi
Göçbeyli Mahallesi
Kurna Mahallesi
Kurtdoğmuş Mahallesi

Pendik Şeyhli Evden Eve Nakliyat
Güllübağlar Mahallesi
Ramazanoğlu Mahallesi
Sanayi Mahallesi
Şeyhli Mahallesi

Pendik Yayalar Evden Eve Nakliyat
Ertuğrulgazi Mahallesi
Sülüntepe Mahallesi
Yayalar Mahallesi

Pendik Yenişehir Evden Eve Nakliyat
Çamlık Mahallesi
Harmandere Mahallesi
Kurtköy evden eve nakliyat
Yenişehir Mahallesi

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları müşteri beklentileri fiyattan önce sağlam kaliteli hizmet alma yönündedir. Düşük fiyatlara taşımacılık hizmeti alıp eşyaları zarar görmektense , eşyaların zarar görmeden makul fiyatlara taşınmasının daha önemli olduğu bilinci hakimdir. Evden eve taşımacılıkta Kalite öncelikli makul fiyatlara hizmet verme amacını taşımaktayız.

Pendik Evden Eve Nakliye Ücretleri

İstanbul Pendik evden eve taşıma ücretleri nakliyesi gerçekleştirilecek eşyalarınızın sayısı kapladığı alan hacmine göre değişir. Bir diğer değişle Pendik evden eve nakliyat fiyatları taşınacak evin oda sayısına göre belirlenir diyebiliriz.

TEKLİF ALNakliyat FiyatlarıAsansör KurulumuEk Hizmetler
1+0 Ev Taşıma800 – 1.200 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
1+1 Ev Taşıma1000 – 1.500 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
2+1 Ev Taşıma1300 – 1.800 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
3+1 Ev Taşıma1500 – 2.200 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
4+1 Ev Taşıma2000 – 3.000 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
Ofis Taşıma2500 – 3.000 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺

Pendik Ofis Taşıma Hizmeti

Ofis taşımacılığı sadece ofis taşıma hizmeti sunan teknik personellerle hizmet vermekteyiz. İstanbul gibi ofis ve işleyişlerinde yoğun olduğu şehrimizde ofis taşımadığında özel bir ekiple hizmet vermenin daha faydalı olacağı kanaatindeyiz. Ofis taşımacılığında özel ekip ve ekipmanlarla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

Pendik Şehirler Arası Taşımacılık Hizmeti

İstanbul Pendik evden eve nakliyat bölgesi başta olmak üzere Tüm Türkiye geneli şehirler arası nakliyat hizmeti veren taşımacılık firmasıyız. İstanbul dışına nereye taşınma isteği içindeyseniz mekan sorunu olmaksızın taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Pendik Evden Eve Nakliyat Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Pendik evden eve nakliyat hizmetleri hakkında en çok merak edilenler ve sıkça sorulan sorular aşağıda sıralanmıştır. Siz değerli müşterilerimize faydalı yararlı ve net bilgi sunmak adına bizimle irtibata geçmenizi öneriyoruz.

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Evden eve nakliyat fiyatları ortalama 800 tl den başlamaktadır. Taşınacak eşyaların miktarı ve gidilecek mesafeye bağlı olarak fiyatlarda artış veya azalış olabilir. Net bilgi için nakliyat teklif formu doldurunuz.

Nakliye Hizmeti Sigorta Sözleşmeli Midir?

Evet, nakliye hizmeti sigorta sözleşmelidir. Güvenli ve garantili taşıma hizmeti sunan şirketimizi tercih edin siz de kazanın. Taşıma yapmadan önce belirlenen şartları yazılı sözleşmeye döküyoruz. Tek fiyat belirleyip yazıyoruz. Fiyatları iş başı ayrı iş sonunda ayrı değildir. Nasıl kararlaştırıldı ile o şekilde taşınır.

Pendik Nakliye Süresi Ne Kadar?

Pendik nakliye süresi taşınacak eşyaların miktarı ve nakliyesi yapılacak evin oda sayısına bağlı çalışan sayısının yeterli olması ile orantılıdır. Ortalama aynı gün taşıma tamamlanarak bitirilir. Çok istisnai durumlarda en fazla iki iş gününde biter.

Nakliyat Ekibi Kaç Kişiden Oluşur?

Nakliyat ekibimiz 35 kişiden meydana gelir. Taşıması yapılacak eve göre personel görevlendirmesi yaparız. Örneğin 1+1 ev eşyalarını 3-4 kişi ile taşırız. 3+1 ev eşyalarını ise 5-6 kişi ile taşırız.

Nakliyat Personeli Sigortalı Mıdır?

Evet, bütün çalışan personellerimiz SGK kayıtlı ve sürekli çalışan elemanlarımızdır. Ayrıca iş güvenliği tedbirleri uyguluyoruz.

Etiketler: , ,

Pendik Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

Fiyat Teklifi Al