Ofis taşımacılığı İstanbul ofis taşıma firmaları arasında ucuz fiyatlarla kurumsal sigorta garantili iş yeri taşıma asansörlü büro ofis nakliyesi yapılır.

Ofis Taşımacılığı İstanbul ofis taşıma şirketi
Ofis Taşımacılığı İstanbul ofis taşıma şirketi

Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı, en az ev taşıma kadar profesyonellik ve dikkat gerektiren ciddi bir iştir. Taşınma işlemi sırasında işlerinizin aksamaması bizim için son derece önemlidir. Bunun için ofisinizi taşımadan önce şirketinizde ön bir ekspertiz hizmeti gerçekleştiriyoruz.

Bilgisayar, yazıcı, tarayıcı ve mobilya gibi önemli ofis eşyalarınız uzman ekibimiz tarafından sökülüp gideceğiniz yerde monte işlemini gerçekleştiriyoruz. Biz işinde deneyimli bir nakliye şirketi olarak iş yerinizdeki eşyalarınızı profesyonel ekibimiz ile taşıyoruz. Özellikle bu konuda eğitim almış ekip arkadaşlarımız ile sorunsuz bir şekilde taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Sigortalı Ofis Taşıma

Sigortalı ofis taşıma siz değerli müşterilerimizin eşyalarını taşırken içlerinin rahat etmesi için sunduğumuz bir hizmettir. Profesyonel ekibimiz sayesinde bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadığımız halde bu hizmeti müşterilerimize sunuyoruz. Ofisinizdeki eşyalarınızı değerindeki fiyatlarla sigortalayıp herhangi bir sorun yaşandığında zararınızın giderilmesine yöneliktir. Ofisinizi Necip oğlu nakliye güvencesi ile sigortalı bir şekilde taşıyoruz. Sigorta kapsamı eşyalarınızın taşınması anında başlar ve taşınacağınız yerde sorunsuz bir şekilde monte işlemi ile son bulur.

İstanbul Ofis Taşıma

İstanbul ofis taşıma bir çok konuda profesyonel olan şirketimiz İstanbul firmaları içinde bir numara olarak eşyalarınızı garantili bir şekilde taşımaktadır. Yalnızca İstanbul’da değil şehirlerarası ofis nakliye işini garantili bir şekilde gerçekleştirmektedir.

İstanbul Ofis Depolama Şirketi

İstanbul’da Ofis Depolama hizmeti sunan ofis nakliye firmamız ile büro, iş yeri demirbaş malzemelerinizi ve arşivlerinizi depolaya bilirsiniz. Hizmetlerimiz sözleşmeli olarak ve faturalı olarak sunulur.

Asansörlü Ofis Taşımacılığı Hizmeti

Asansörlü ofis taşıma iş yerinizin balkon veya penceresinden eşyalarınızın raylı sistem ile taşınmasıdır.İş yerinizdeki eşyalarınızın uzman ekibimiz tarafından sökülür. Değerli evraklarınız paketlenir. Vakit kaybı yaşamadan, işleriniz aksamadan hızlı bir şekilde gideceğiniz adrese götürülüp montaj işlemi yapılır. Böylece ofis taşımacılığı işinde büyük kolaylık ve zaman tasarrufu sağlamış olursunuz. Asansörlü ofis taşımada asansörlü ev taşımada olduğu pek çok kolaylık sağlamaktadır:

  • Zamandan tasarruf sağlar.
  • Ekonomiktir
  • Eşyalarınıza zarar gelmez.
  • Ofisinizden alınıp direk ofisinize bırakıldığı için hijyeniktir.
  • Kalabalıkla temas etmez.
Ofis taşıma İstanbul ofis taşımacılığı
Ofis taşıma İstanbul ofis taşımacılığı

Ofis Taşıma Fiyatları

Ofis taşıma fiyatları iş yerini taşıyacak olan bir çok insanın merak ettiği bir konudur. Biz necip oğlu nakliye şirketi olarak hem profesyonel hemde uygun fiyatlarla ofis taşımacılığını gerçekleştiriyoruz. Bizim önceliğimiz fiyat değil kaliteli bir hizmet sunmaktır. Sizinde önceliğiniz kaliteli hizmet almaksa bizimle iletişime geçin.

Ofis taşıma fiyatları ne kadar?

İşyeri taşıma ücretlerimiz eşya miktarına bağlı olarak değişmektedir. Ortalama fiyatlar 500 tl den başlamaktadır.

Ofis Taşımacılığında ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyor musunuz?

Evet, nakliye çalışmalarımızın tümünde eksper hizmeti sunuyoruz.

Şehirlerarası ofis taşımacılığı Yapılır Mı?

Evet, Şehirler arası ofis nakliyesi yapmaktayız.

İstaanbul’dan diğer şehirlere ofis nakliyesi yapıyor musunuz?

Evet, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Samsun, Adana, Mersin, Diyarbakır, Erzurum, Van, Trabzon başta olmak üzere tüm Türkiye geneli büro taşımacılığı yapıyoruz.

Ofis eşyaları depolanır mı?

Evet, İş yeri Ofis Büro eşya depolama alanlarımızda eşyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz.

İşyerinde yer alan elektronik eşyaların montajı yapılıyor mu?

Elektrik teknikeri personelimiz tarafından bilgisayar, yazıcı gibi tüm elektronik eşyaların montajı yapılır.

Etiketler: , ,

Ofis Taşımacılığı Teklif Formu

Fiyat Teklifi Al