Kurtköy evden eve nakliyat İstanbul kurtköy nakliyat firması 2+1 3+1 sigorta garantili ev taşıma, ofis taşıma, Şehiriçi Taşıma, Asansörlü nakliyat hizmetleri sunar. Kurtköy evden eve nakliye ekibimiz ile güvenli ve konforlu taşıma hizmetleri için geniş araç parkımız ile sürekli hizmetinizdeyiz.

Kurtköy evden eve nakliyat Pendik Kurtköy nakliyat firması
Kurtköy evden eve nakliye Pendik Kurtköy taşıma firması

Kurtköy Evden Eve Nakliyat Firması

Yoğun iş telaşı nedeniyle ev taşımak işleri oldukça zahmetli bir iştir. Bu nedenle insanlar gün geçtikçe nakliyat hizmeti sunan firmalara yönelmektedir. İstanbul’un Pendik ilçesine bağlı bir mahalle olan Kurtköy’de yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz. Alanında uzman ekiplerimizi ile siz değerli müşterilerimize 7/24 nakliyat hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimiz kalite standartları çerçevesinde olup, en özel araçlarla eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde istediğiniz adrese yolluyoruz. Ayrıca tüm ekiplerimiz alanında profesyonel olduğundan dolayı, eşyalarınız taşınırken eşyalarınıza herhangi bir zarar vermiyoruz. Amacımız müşteri memnuniyeti kazanmak olup, yeni çalışmalarımızla adımızı duyurmaya devam etmek olduğundan dolayı, Kurtköy evden eve nakliyat hizmeti olarak her zorluğa karşı yılmadan ve yorulmadan çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Profesyonel Kurtköy Evden Eve Taşıma Hizmetleri

Kaliteli ve güvenilir taşımacılığın adres noktası olan Kurtköy evden eve nakliye firmamız, Türkiye’nin neresinde olursanız olun eşyalarınızı özenle taşımaya devam ediyor. Müşteri odaklı firma olduğumuzdan dolayı, müşterilerimizle birebir ilgileniyor ve onlara detaylı bilgileri veriyoruz. Ayrıca sunmuş olduğumuz evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra, müşterilerimize özel ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, kiralık depo hizmeti, araç ve personel hizmeti gibi hizmetlerde sunuyoruz. Bu hizmetler sayesinde müşterilerimizin güvenini kazanarak büyüyen firma olmaya devam ediyoruz. Sizlere daima en iyisini sunan firmamız, Kurtköy’den yola çıkarak eşyalarınızı istediğiniz adrese zahmetsiz ve sorunsuz bir şekilde taşımaya devam ediyor.

Kurtköy Ev Taşıma İstanbul Kurtköy Ofis Taşıma Firması
Kurtköy Ev Taşıma İstanbul Kurtköy Ofis Taşıma Firması

İndirimli Kurtköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları İle Taşının

Pendik evden eve nakliyat şirket olarak İstanbul ve Türkiye geneli taşıma hizmetlerimizi büyük bir titizlikle sürdürüyoruz. Müşterilerimizin eşyalarını taşırken herhangi bir sorunla karşılaşmamak için son model araçlarımızla hizmet veriyoruz. Eşyalarınızı özel bir şekilde araçlarımıza yerleştirerek gerekli önlemleri alıyoruz. Gece gündüz demeden yollarda eşyalarınızı taşıyan özel şoförlerimiz sayesinde artık eşya taşıma işlerini kolay şekilde yaptırabilirsiniz. Ayrıca olası bir durumla karşılaşmamak için eşyalarınızı sigortalıyoruz. Böylece eşya taşıma esnasında meydana gelebilecek kaza, kırılma, hasar gibi kayıplarınızı hiçbir şekilde ücret ödemeden karşılıyoruz. Sunmuş olduğumuz dört dörtlük hizmetlerimiz sayesinde diğer firmalara daha farklı yeniliklerle sizleri karşılıyoruz. Kurtköy evden eve nakliyat hizmeti olarak sizlere elimizden gelen her türlü hizmeti sunmaya ve eşyalarınızla özel olarak ilgilenmeye devam ediyoruz.

Kurtköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul Kurtköy evden eve nakliyat fiyatları sektörel ücretlere kıyasla daha ekonomik ve indirimli şekilde uyguluyoruz. Avantajımız kendi araçlarımız ile ek maliyetler gerektirmeden taşıma işlemlerini kendimizin yapmasıdır. Aşağıda ortalama ev taşıma fiyatları tablosundan Pendik Kurtköy evden eve nakliyat fiyatlarını inceleye bilirsiniz.

Kurtköy Evden Eve Nakliye Ücretleri

Pendik nakliye ücretleri indirimli şekilde sunulur. Sektörün en eski ve en güvenli şirketinden nakliye hizmetlerinizi en ucuz fiyatlarla üstelik garantili olarak alın. Rahat konforlu ve stressiz taşımanın keyfine varın.

TEKLİF ALNakliyat FiyatlarıAsansör KurulumuEk Hizmetler
1+0 Ev Taşıma800 – 1.200 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
1+1 Ev Taşıma1000 – 1.500 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
2+1 Ev Taşıma1300 – 1.800 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
3+1 Ev Taşıma1500 – 2.200 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
4+1 Ev Taşıma2000 – 3.000 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
Ofis Taşıma2500 – 3.000 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺


Kurtköy Evden Eve Nakliye Hizmeti Hakkında Merak Edilenler

İstanbul Kurtköy’de evden eve nakliye hizmetleri ve Kurtköy Nakliyat firması hakkında sıkça sorulan, merak edilen konuları aşağıda sizler için sunduk.

Kurtköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul Kurtköy evden eve nakliye fiyatları taşıması yapılan eve ve ev eşyalarına göre değişir. Yeni eve taşınacağınız mesafe ve eşya miktarı ücretleri belirler. Nakliye fiyatlarımız 500 tl den başlamaktadır.

Taşımacılık ve Nakliye Hizmetlerinde Sigorta Yapılıyor Mu?

Evet, ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşıma başta olmak üzere bütün taşımacılık hizmetlerimizde sigortalı nakliye sözleşmesi düzenliyoruz.

Nakliye Hizmeti Kaç Kişi İle Yapılır?

1+1 Ev taşıma hizmeti 3 kişi ile yapılır. 3+1 ev eşyalarının taşınması 5-6 kişi ile yapılır. Eşya sayısı çalışacak personel sayısını belirler.

Çalışan Nakliye Personelleri Sigortalı Mıdır?

Evet, bütün çalışanlarımız SGK kayıtlı Maaşlı sürekli çalışan personeller imizdir. Kendi personellerimiz dışında çalışan olur ise 1 saat veya 1 gün dahi olsa ek personel için sigorta girişi yapıyoruz.

Etiketler: , ,

Kurtköy Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

Fiyat Teklifi Al