Kurtköy evden eve nakliyat İstanbul kurtköy nakliyat firması 2+1 3+1 sigorta garantili ev taşıma, ofis taşıma, Şehiriçi Taşıma, Asansörlü nakliyat hizmetleri sunar. Kurtköy evden eve nakliye ekibimiz ile güvenli ve konforlu taşıma hizmetleri için geniş araç parkımız ile sürekli hizmetinizdeyiz.

Kurtköy evden eve nakliyat Pendik Kurtköy nakliyat firması
Kurtköy evden eve nakliye Pendik Kurtköy taşıma firması

Kurtköy Evden Eve Nakliyat Firması

Yoğun iş telaşı nedeniyle ev taşımak işleri oldukça zahmetli bir iştir. Bu nedenle insanlar gün geçtikçe nakliyat hizmeti sunan firmalara yönelmektedir. İstanbul’un Pendik ilçesine bağlı bir mahalle olan Kurtköy’de yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz. Alanında uzman ekiplerimizi ile siz değerli müşterilerimize 7/24 nakliyat hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimiz kalite standartları çerçevesinde olup, en özel araçlarla eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde istediğiniz adrese yolluyoruz. Ayrıca tüm ekiplerimiz alanında profesyonel olduğundan dolayı, eşyalarınız taşınırken eşyalarınıza herhangi bir zarar vermiyoruz. Amacımız müşteri memnuniyeti kazanmak olup, yeni çalışmalarımızla adımızı duyurmaya devam etmek olduğundan dolayı, Kurtköy evden eve nakliyat hizmeti olarak her zorluğa karşı yılmadan ve yorulmadan çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Profesyonel Kurtköy Evden Eve Taşıma Hizmetleri

Kaliteli ve güvenilir taşımacılığın adres noktası olan Kurtköy evden eve nakliye firmamız, Türkiye’nin neresinde olursanız olun eşyalarınızı özenle taşımaya devam ediyor. Müşteri odaklı firma olduğumuzdan dolayı, müşterilerimizle birebir ilgileniyor ve onlara detaylı bilgileri veriyoruz. Ayrıca sunmuş olduğumuz evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra, müşterilerimize özel ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, kiralık depo hizmeti, araç ve personel hizmeti gibi hizmetlerde sunuyoruz. Bu hizmetler sayesinde müşterilerimizin güvenini kazanarak büyüyen firma olmaya devam ediyoruz. Sizlere daima en iyisini sunan firmamız, Kurtköy’den yola çıkarak eşyalarınızı istediğiniz adrese zahmetsiz ve sorunsuz bir şekilde taşımaya devam ediyor.

Kurtköy Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Kurtköy sigortalı evden eve nakliyat hizmeti ile taşınacak eşyalarınız garantili altında taşınsın. Sigortalı ve sözleşmeli ev taşıma hizmeti alın, güvenle taşının. Kurtköy sigortalı nakliyat firması arayanlara güvenle hizmet sunuyoruz. Kurumsal yapımız gereği tüm aşamaları yazılı sözleşme ile kayıt altına almaktayız. Sizlere tavsiyemiz Necipoğlu Kurtköy evden eve nakliyat firmamız ile taşınınız.

Kurtköy Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Kurtköy asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz ile yüksek katlı binalara ve sitelere kolaylıkla taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Hızlı güvenli ve pratik bir şekilde eşyalarınızı vinçli asansörlü nakliye aracına yüklüyoruz. Asansörlü taşıma hizmeti 45 metre yüksekliğe kadar eşyalarınızı güvenle taşıyoruz.

Kurtköy Şehir İçi Evden Eve Taşımacılık

Kurtköy Şehir içi nakliyat hizmeti kapsamında İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası bölgelerinde şehiriçi taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Bu kapsamda ev taşıma, ofis taşıma veya parça eşya taşıma hizmeti sunuyoruz.

Kurtköy Şehirler Arası Nakliyat

Kurtköy Şehirlerarası evden eve nakliyat firması olarak İstanbul’dan Ankara, İzmir, Bursa, Muğla, Antalya, Adana, Mersin, Diyarbakır, Erzurum başta olmak üzere tüm Türkiye geneli şehirler arası taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Kurtköy Ofis Taşımacılığı

İstanbul Pendik Kurtköy ofis taşıma firması olarak işyeri ofis ve büronuzun nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yeni ofisinize güvenle taşınmanız için Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızı yerinde görüyoruz. Ardından nakliye planı gerçekleştiriyoruz. Eşyaların nasıl ve nereye hangi zamanda gideceğine beraber karar veriyoruz. Tüm aşamalar ve nakliye ücretlerini belirleyip karşılıklı mutabakat altına almak için sözleşme imzalıyoruz. Sizlerde sigorta sözleşmeli nakliye hizmetimizden yararlanın.

Kurtköy Ev Taşıma İstanbul Kurtköy Ofis Taşıma Firması
Kurtköy Ev Taşıma İstanbul Kurtköy Ofis Taşıma Firması

Kurtköy Eşya Depolama

Kurtköy eşya depolama kiralık depola alanlarını İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası bölgelerinde depo kiralama alanlarında ek yaşam alanları sunuyoruz. Depo alanları kişiye özel kilitli oda depo bölümlerinden meydana gelmektedir. Kurtköy kilitli oda depo bölümlerini sizler için ayrı ayrı tahsis ediyoruz. Hijyenik steril ve temiz depolama alanlarımızdan faydalanın.

Profesyonel Kurtköy Evden Eve Nakliye Firması İle Taşının

Pendik evden eve nakliyat şirket olarak İstanbul ve Türkiye geneli taşıma hizmetlerimizi büyük bir titizlikle sürdürüyoruz. Müşterilerimizin eşyalarını taşırken herhangi bir sorunla karşılaşmamak için son model araçlarımızla hizmet veriyoruz. Eşyalarınızı özel bir şekilde araçlarımıza yerleştirerek gerekli önlemleri alıyoruz. Gece gündüz demeden yollarda eşyalarınızı taşıyan özel şoförlerimiz sayesinde artık eşya taşıma işlerini kolay şekilde yaptırabilirsiniz. Ayrıca olası bir durumla karşılaşmamak için eşyalarınızı sigortalıyoruz. Böylece eşya taşıma esnasında meydana gelebilecek kaza, kırılma, hasar gibi kayıplarınızı hiçbir şekilde ücret ödemeden karşılıyoruz. Sunmuş olduğumuz dört dörtlük hizmetlerimiz sayesinde diğer firmalara daha farklı yeniliklerle sizleri karşılıyoruz. Kurtköy evden eve nakliyat hizmeti olarak sizlere elimizden gelen her türlü hizmeti sunmaya ve eşyalarınızla özel olarak ilgilenmeye devam ediyoruz.

Kurtköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul Kurtköy evden eve nakliyat fiyatları sektörel ücretlere kıyasla daha ekonomik ve indirimli şekilde uyguluyoruz. Avantajımız kendi araçlarımız ile ek maliyetler gerektirmeden taşıma işlemlerini kendimizin yapmasıdır. Aşağıda ortalama ev taşıma fiyatları tablosundan Pendik Kurtköy evden eve nakliye fiyatlarını inceleye bilirsiniz.

Kurtköy Evden Eve Nakliye Ücretleri

Pendik Kurtköy nakliye ücretleri indirimli şekilde sunulur. Sektörün en eski ve en güvenli şirketinden nakliye hizmetlerinizi en ucuz fiyatlarla üstelik garantili olarak alın. Rahat konforlu ve stressiz taşımanın keyfine varın.

TEKLİF AL
Nakliyat FiyatlarıAsansör Kurulumu
Kurtköy 1+0 Ev Taşıma800 – 1.200 ₺300 – 400 ₺
Kurtköy 1+1 Ev Taşıma1000 – 1.500 ₺300 – 400 ₺
Kurtköy 2+1 Ev Taşıma1300 – 1.800 ₺300 – 400 ₺
Kurtköy 3+1 Ev Taşıma1500 – 2.200 ₺300 – 400 ₺
Kurtköy 4+1 Ev Taşıma2000 – 3.000 ₺300 – 400 ₺
Kurtköy Ofis Taşıma2500 – 3.000 ₺300 – 400 ₺
Kurtköy Eşya Depolama300-500 ₺300 – 400 ₺
Kurtköy Parça Eşya Taşıma300-500 ₺300 – 400 ₺
Kurtköy Nakliye Fiyatları Listesi

Kurtköy Evden Eve Nakliye Hizmeti Hakkında Merak Edilenler

İstanbul Kurtköy’de evden eve nakliye hizmetleri ve Kurtköy Nakliyat firması hakkında sıkça sorulan, merak edilen konuları aşağıda sizler için sunduk.

Kurtköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul Kurtköy evden eve nakliye fiyatları taşıması yapılan eve ve ev eşyalarına göre değişir. Yeni eve taşınacağınız mesafe ve eşya miktarı ücretleri belirler. Nakliye fiyatlarımız 500 tl den başlamaktadır.

Taşımacılık ve Nakliye Hizmetlerinde Sigorta Yapılıyor Mu?

Evet, ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşıma başta olmak üzere bütün taşımacılık hizmetlerimizde sigortalı nakliye sözleşmesi düzenliyoruz.

Nakliye Hizmeti Kaç Kişi İle Yapılır?

1+1 Ev taşıma hizmeti 3 kişi ile yapılır. 3+1 ev eşyalarının taşınması 5-6 kişi ile yapılır. Eşya sayısı çalışacak personel sayısını belirler.

Çalışan Nakliye Personelleri Sigortalı Mıdır?

Evet, bütün çalışanlarımız SGK kayıtlı Maaşlı sürekli çalışan personeller imizdir. Kendi personellerimiz dışında çalışan olur ise 1 saat veya 1 gün dahi olsa ek personel için sigorta girişi yapıyoruz.

Kurtköy Nakliyat korona virüs tedbirleri alıyor mu?

Evet. Koronavirüs tedbirleri alan Kurtköy nakliyat firması olarak her aşamada pandemi kurallarına uymaktayız. Maske, Mesafe ve Hijyene dikkat ediyoruz. Maskesi personel çalıştırmıyoruz. Nakliye ekip ve ekipmanlarımız düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.

Kurtköy evden eve nakliye temiz nakliyat

Kurtköy temiz nakliyat hizmetleri sunan Necipoğlu nakliyat firmamız hijyen ve temizliğe dikkat etmektedir. Nakliye işlemleri öncesi ve sonrası nakliye araçlarımızı yıkayıp dezenfekte etmekteyiz. Ambalaj ve paketleme malzemelerimiz dezenfekte edilerek kullanılır.

En Yakın Kurtköy Evden Eve Nakliyat Firması

En yakın Kurtköy nakliye firması arayan değerli vatandaşlarımız için Pendik Kurtköy ‘de nakliye ofisimizde siz değerli müşterilerimize profesyonel taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. İstanbul’un bütün ilçeleri ve yurdumuzun dört bir köşesindeki yurttaşlarımıza nakliye çözümleri sunuyoruz.

Kurtköy nakliyat telefon iletişim numaraları

Kurtköy nakliyat telefon iletişim numaraları 7/24 danışma hattı
Telefon: 0506 752 11 86 GSM: 0545 867 9003

Etiketler: , ,

Kurtköy Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

Fiyat Teklifi Al