Güzelyalı evden eve nakliyat Pendik güzelyalı nakliyat şirketi ucuz fiyatlarla sigortalı Şehir içi nakliye Asansörlü Ev taşıma, ofis taşıma hizmetleri sunar. Güzelyalı ev taşıma firmaları arasındaki en temiz nakliyat hizmeti sunan nakliye şirketiyiz. Güzelyalı’nın en eski ve en köklü nakliye firması ile güvenle taşının.

Güzelyalı evden eve nakliyat İstanbul güzelyalı nakliyat şirketi
Güzelyalı evden eve nakliye İstanbul güzelyalı ev taşıma şirketi

Güzelyalı Evden Eve Nakliyat Firması

Güzelyalı evden eve nakliyat  firması olarak uzun yıllardır, taşımacılık sektöründe hizmet veriyoruz. Ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, banka taşımacılık  ve daha sayamadığımız pek çok alanda  taşımacılık hizmetini veriyoruz. Sektöründe lider konumda olan firmamız, işini her daim ciddiyet veya profesyonellik ile yapıyor. Müşteri memnuniyetine odaklı nakliye hizmeti yapıyoruz. Kurumsal firmamız, nakliyat firmaları arasında kaliteyi ve uygun fiyatı bir aradan sunan nadir firmalardan bir tanesidir.

Garantili Güzelyalı Nakliyat Hizmetleri

Yılların kazandırmış olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde Güzelyalı nakliyat firması taşımacılık sektörünün  parlayan yıldızı haline gelmiş bulunuyoruz. Müşterilerimizin taşımacılık sektöründe ne istediğini bilincinde olarak  profesyonel hizmetler sunuyoruz.  Taşımacılık hizmetini en kısa zamanda gerçekleştirmek adına teknolojini kazandırdığı ekipmanlar ve tam donanımlı taşıma araçları  ile hizmetlerini  sürdürmektedir. Güzelyalı nakliye firmamız, özellikle çok katlı binaların taşımacılığını hasarsız ve kısa zamanda gerçekleştirmek adına asansörlü taşımacılık ile hizmet vermektedir.

Asansörlü Güzelyalı Evden Eve Nakliye Şirketi İle Güvenli Taşıma Hizmeti

Günümüzde artık tek katlı müstakil evlerin yerini çok katlı binalar alıyor. Birinci kattan yüksek binaların  en  zor yanlarından birisi de taşımacılık işlemleridir. Çoğu binaların asansörü ve merdiveni  eşya taşımaya müsait olmayabiliyor. Bundan dolayı hem zaman kaybına hem bina içinde ses kirliliğine hem de eşyaların hasar  görmesine ya da kırılmasına  neden oluyor. Güzelyalı evden eve nakliye firmamız da yeni teknolojinin getirdiği asansörlü taşımacılık hizmetleri ile tüm bu sorunları tamamen ortadan kaldırıyor. Özel asansörlü taşıma araçlarımız ve vinçlerimiz sayesinde  yüksek katlı yapılara kolayca taşıyoruz. Taşıma işlemlerini evinizin penceresinde ya da balkonunda dakikalar içinde taşıyıp, elinize teslim ediyoruz. Asansörlü nakliyat hizmetlerimizde kullanılan  mobilya ve yük asansörlerimiz sayesinde  ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılık işlemlerini kolaylıkla yapıyoruz. Özellikle çıkması ya da inmesi çok güç ve meşakkatli olan 10. Kat ve daha üzeri  noktadaki binalardan   yükleri kolayca indirip çıkarmaktadır.

Güzelyalı Evden Eve Nakliyat Paketleme Ambalajlama Hizmeti

Taşımacılık işleminde en çok düşündüren konulardan biri de eşyaların çizilip, hasar görmesi ya da kırılmasıdır. Güzelyalı evden eve nakliyat firmamız olası kazaları göz önünde bulundurarak taşınacak tüm eşyalarının sağlam ambalajlar. Ambalajladıktan sonra taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.

Profesyonel Güzelyalı Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Alanında uzaman kendini geliştirmiş ve kendi alanında yetişmiş profesyonel güzelyalı evden eve nakliye hizmeti alın eşyalarınıza zarar göremeden güvenle taşının. Taşınma öncesi bütün tedbirleri alan firmamız iş güvenliği danışmanlarınca denetlenmektedir. Ayrıca nakliye sigortası uygulamaktayız. Pendik evden eve nakliyat bölgesinde ve tüm İstanbul geneli profesyonel taşıma hizmeti sunuyoruz. Araçlarımız son model olup düzenli kontrollerden geçmektedir.

Güzelyalı Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Güzelyalı sigortalı evden eve nakliyat hizmetimiz ile eşyaları taşınma öncesi hasar tespiti yapmaktayız. Ardından taşımaya hazır hale getirmekteyiz. Taşınma sırasında olası zararların önünü almak için bir dizi tedbirleri uyguluyoruz. Bunların başında eşyaların paketlenmesi ve ambalajlanmasıdır. Bütün tedbir ve korumalarımıza karşın sigortalı nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınızı sigortalayıp güvenle taşınmasını sağlıyoruz.

Güzelyalı Ofis Taşıma Hizmeti

Güzelyalı ofis taşıma hizmeti ile eşyalarınız yeni ofisinize büronuza güvenle taşınır. Özenli bir şekilde şirket taşıma hizmeti sunuyoruz. Şirket ofis büro malzemelerini tek tek ambalajlayıp paketliyoruz. Gideceğiniz yeni iş yerinize eşyalarınız zarar görmeden taşınsın istiyorsanız bizimle irtibata geçiniz.

Güzelyalı Eşya Depolama Hizmeti

Güzelyalı eşya depolama hizmetimiz ile evinizde fazla eşyaları depoluyoruz. Sadece ev eşyaları değil işyeri ofis eşyaları depolama hizmeti de sunuyoruz. Eşyalarınız için yeni alanlar açarak eşyalarınızı güvenle depolayıp korunaklı ve güvenli alanlarda saklıyoruz. Eşya depolama alanlarımız 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedir.

Güzelyalı Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Güzelyalı parça eşya taşıma hizmeti ile tüm evinizi değil de sadece bir kaç parça eşyanızı taşıtmak isterseniz bunun için şehiriçi nakliye araçlarımız ile taşıma hizmeti sunuyoruz. Parça eşyaları taşımadan önce özel yöntemlerle paketliyoruz. Taşımasını gerçekleştirdiğimiz parça eşyaların listesi aşağıda sunulmuştur.

  • Beyaz Eşya Taşıma
  • Mobilya Taşıma
  • Kanepe Koltuk Taşıma
  • Elektronik Eşya Taşıma
  • Piyano Taşıma
  • Tablo Taşıma
  • Sanat Eseri Taşıma
  • Para Kasası Taşıma

Güzelyalı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Güzelyalı evden eve nakliyat fiyatlarını taşımasını yapacağımız eşyalara göre belirliyoruz. Ortalama nakliye ücretlerimiz 800 tl den başlamaktadır. Örneğin 1+0 Ev eşyalarını 800 tl ye taşır iken 3+1 ev eşyalarını eşya sayısına göre farklı fiyatlarda taşıyoruz. Aşağıda ev taşıma nakliye hizmetlerimiz ile alakalı fiyat tablosunu inceleye bilirsiniz.

Güzelyalı Evden Eve Nakliye Ücretleri

Güzelyalı evden eve nakliye ücretlerimiz 800 tl ile 3000 tl arasında değişmektedir. Evinizin oda sayısı ve eşya hacmi eşya sayısı bu ücretlerin belirlenmesinde ana unsurdur.

TEKLİF AL
Nakliyat FiyatlarıAsansör Kurulumu
Güzelyalı 1+0 Ev Taşıma800 – 1.200 ₺300 – 400 ₺
Güzelyalı 1+1 Ev Taşıma1000 – 1.500 ₺300 – 400 ₺
Güzelyalı 2+1 Ev Taşıma1300 – 1.800 ₺300 – 400 ₺
Güzelyalı 3+1 Ev Taşıma1500 – 2.200 ₺300 – 400 ₺
Güzelyalı 4+1 Ev Taşıma2000 – 3.000 ₺300 – 400 ₺
Güzelyalı Ofis Taşıma2500 – 3.000 ₺300 – 400 ₺
Güzelyalı Eşya Depolama300-500 ₺300 – 400 ₺
Güzelyalı Parça Eşya Taşıma300-500 ₺300 – 400 ₺
Güzelyalı Nakliye Fiyatları Listesi


Güzelyalı Evden Eve Nakliyat Hizmeti Hakkında Merak Edilenler

Nakliye hizmetleri hakkında merak edilenler en fazla sorulan soruları sizler için derledik. Aşağıda sıkça sorulan sorular bölümünde Güzelyalı Nakliye hizmetleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Güzelyalı Evden Eve Nakliyat Ücreti Ne Kadar?

Ev taşıma, taşınacak eşyaya ve nakliyesi yapılacak olan evin oda sayısına göre farklılık gösterir. Evden eve nakliyat fiyatlarımız 800 tl den başlamaktadır. En sağlıklı ve en net bilgi için lütfen firmamızdan teklif isteyiniz.

Güzelyalı Nakliye Hizmeti Sigortalı Mıdır?

Nakliye çalışmalarımızın tümünde sigortalı nakliye sözleşmesi imzalarız. Hizmetlerimizin tümü güvenli ve garantili şekilde uygulanır.

Güzelyalı Taşıma Ekibi Sigortalı Mıdır?

Nakliye personellerimiz sürekli çalıştığımız kadrolu SGK kayıtlı çalışan personellerimizden meydana gelir. Sigortaları yatırılan nakliyat çalışanlarımız için ayrıca iş güvenli tedbirleri de uygulanır.

Güzelyalı Asansörlü Nakliye Aracı Kaç Metre Çıkar?

Asansörlü evden eve nakliyat aracımız 45 metre yüksekliğe çıkacak şekilde ayarlanmıştır. İhtiyaca göre 15 kata kadar çıka bilmektedir.

Güzelyalı Nakliyat korona virüs tedbirleri alıyor mu?

Evet. Koronavirüs tedbirleri alan güzelyalı nakliyat şirketi olarak pandemi kurallarına uyuyoruz. Her aşamada Maske, Mesafe ve Hijyen koşullarına uyuyoruz. Taşıma işleminin daha kısa sürede tamamlanması için Vinçli asansörlü nakliye araçlarını kullanıyoruz.

Güzelyalı evden eve nakliyat temiz nakliye

Güzelyalı temiz nakliyat hizmetleri sunan Necipoğlu Nakliyat şirketimiz temiz nakliye ekip ve ekipmanları ile taşıma yapar. Eşya paketleme ve ambalajlama malzemelerimiz dezenfekte edilerek temizlenir.

Güzelyalı nakliyat mobilya montajı yapılıyor mu?

Evet. Güzelyalı nakliye şirketi olarak mobilya montaj personeli çalıştırıyoruz. Taşıması gerçekleşecek olan mobilyaların taşınma öncesi sökümü ve taşındıktan sonra da eşyaların kurulumu başarıyla gerçekleştirilir.

En Yakın Güzelyalı Evden Eve Nakliyat Firması

en yakın Güzelyalı nakliye firmaları arayışında olan vatandaşlarımız için hem ekonomik hem de güvenli taşıma hizmeti sunuyoruz. Uzman ekip ve ekipmanlarımız ile birlikte dilediğiniz eşyanızı aynı gün yeni adresine taşıyıp kuruyoruz.

Güzelyalı nakliyat telefon iletişim numaraları

İstanbul Güzelyalı evden eve nakliyat telefon iletişim numarası
Telefon: 0506 752 11 86 GSM: 0545 867 9003

Etiketler: , ,

Güzelyalı Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

Fiyat Teklifi Al