Eşya paketleme ambalajlama İstanbul ev eşyası kolileme ile eşyalarınız kısa sürede paketlenir. Sigortalı şehiriçi taşıma, şehirlerarası nakliye ile taşınır.

Eşya Paketleme İstanbul eşya ambalajlama paketleme firması
Eşya Paketleme İstanbul eşya ambalajlama paketleme firması

İstanbul Eşya Paketleme ve Ambalajlama Firması

Eşya paketleme ve ambalajlama hizmetleri ile eşyalarınız kısa sürede paketlenir sigortalı bir şekilde İstanbul ve şehirler arası taşıma ile taşınır.

Eşya ambalajlama ev toplamaya vakti olmayan bu işi haklı sebeplerle angarya olarak gören müşterilerimize sunduğumuz bir hizmettir.

Bu konuda eğitim almış arkadaşlarımız tarafından özel ekipmanlar kullanılarak eşyalarınız garantili bir şekilde paketlenir. Size de eşyalarınız paketlenirken bu işin keyfini sürmeniz kalır.

Eşya Ambalajlama Püf Noktaları

Evinizin eşyalarınızı kendiniz paketlemeye karar verdiyseniz size bir kaç püf noktasından bahsedeceğim. Bunlar:

  • Kullanmadığınız eşyalarınızı belirleyip bunları elden çıkarın. Böylece fazla yüklerinizden kurtulmuş olursunuz.
  • Kıyafetlerinizi valizlere yerleştirebilirsiniz. Valizin yoksa vakumlu hurçlar kurtarıcınız olacaktır.
  • Yatak, yorgan, yastık v.b. gibi eşyalarınızı hurçlara yerleştiriniz.
  • Kırılacak eşyalarınızı gazete veya kağıtlara sararak alt kısım ve üst kısımlarını doldurarak kolileyin.
  • Beyaz eşyalarınızı özel ambalajlara sarın.
  • Mobilyalarınızı özel ambalajlarla sarın.
  • Kendinize aşağıdaki gibi bir plan çıkararak kolaylık sağlamış olursunuz.

Taşınacak Eşya Kolileme Hizmeti

Taşınacak eşyaların kolileme işlemlerini büyük bir özveri ile gerçekleştiriyoruz. Özel olarak hazırladığımız kolilerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Kolilerimiz dışı plastik içi köpük malzemeden oluşur. Hijyeniktir ve eşyalarınızı korur. Kolilerimizi taşınacak eşyalar için özel olarak tasarladık ve kullanıma sunduk.

Ev Taşınırken Yapılması Gerekenler

Mutfak Eşyası PaketlemeKırılacak eşyaları kağıtlara sararak kolilere yerleştirmek.
Derin Dondurucudaki yiyecekleri paketlemeÇabuk bozulacak yiyecekleri tüketmek. Geri kalanı soğutucu ambalaj ile taşımak.
Kıyafet paketlemeKıyafetleri vakumlu hurçlarla veya valizlerde taşımak.
Beyaz eşya paketleme Pat pat veya ambalaj bataniyesine sarmak.
Mobilya paketlemeAmbalaj bataniyesine sarmak.
Her paketin üzerine ait olduğu odanın adını yazmak yerleştirirken size büyük kolaylık sağlayacaktır.

Bu işlemleri yapmak sizin için zaman kaybı olabilir. Bunun için özel eğitimli ekip arkadaşlarımız ile sizi uğraştırmadan özel taşınma malzemeleri ile ambalajlayıp garantili bir şekilde taşıyoruz. Ambalajlama işini profesyonel bir ekibe yani bize bırakırsanız yorulmaktan kurtulacaksınız. Peki biz eşya paketleme işini nasıl yapıyoruz? Aşağıdaki yazıda ayrıntıları ile ele alalım.

Derin Dondurucudaki Yiyecekler Nasıl Taşınır?

Derin dondurucuda çabuk bozulabileceğini düşündüğünüz yiyecekleri hemen arkadaşlarınızı yemeğe çağırarak tüketin. Geri kalanı biz paketleyip araçlarımızdaki buz dolaplarının buzluk bölümlerinde İstanbul veya şehirler arası nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Böylelikle yiyecekleriniz bile Necipoğlu Nakliye güvencesi ile taşınıyor.

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Çeşitleri

Yeni evinize taşınırken eşyalarınızı ayrı ayrı paketlemeniz gerekir. Bunun için ayrı malzemeler ve ayrı taşıma teknikleri kullanılır. Aşağıda ayrıntılı bir şekilde eşya ambalajlama paket ve kolileme çeşitlerinden bahsedilmiştir.

Kıyafet (Giysi) Paketleme

Kıyafetleriniz askılıklı tekerlekli özel taşıma aparatlarında ambalajlı bir şekilde taşınmaktadır. Bütün eşyalarınızı sigortalı nakliyat hizmeti kapsamında taşımaktayız. Biz kendimize güveniyoruz sizide yanımıza bekliyoruz.

Beyaz Eşya Paketleme

Beyaz eşyalarınızı özel pat pat ve taşıma bataniyelerine sararak hiç bir zarar vermeden taşımaktayız. Bütün eşyalarınızı sigortalı taşıma ile taşımaktayız.

Mutfak Eşyası Paketleme

Mutfak eşyalarınızı kırılacakları kağıtlara sarıp özel kutular içinde koliliyoruz. Her kolinin üzerine özel sticker ile kırılacak amblemi vuruyoruz. Böylece eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden taşıyoruz. Şehir içi taşıma be şehirler arası taşımada eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyoruz.

Bütün eşyaların üzerine hangi odaya ait olduğunu yazıp taşınacağı yerde rahatlıkla yerleştiriyoruz. İsterseniz asansörlü taşıma hizmeti de sunuyoruz.

Eşya paketleme fiyatları ne kadar?

Eksperimizin belirleyeceği uygun fiyatlarla eşyalarınızı paketliyoruz.

Eşya paketleme malzemeleri size mi ait?

Eşya paketleme malzemeleri bize ait olup hepsi tek kullanımlıktır. Müşterilerimizden herhangi bir talebimiz yoktur.

Sigortalı nakliye hizmeti eşya paketlemeyi kapsar mı?

Eşyalarınızı paketlemeye başladığımız andan itibaren sigorta kapsamı başlar.

Derin dondurucudaki yiyecekler nasıl taşınır?

Araçlarımızda bulunan özel soğutucular ile taşınır.

Sıvı ürünler taşınırken nasıl paketlenir?

Sıvı ürünler plastik kapaklı şişelerde dökülme ihtimaline karşı bir poşet içine koyarak taşınmalıdır. Plastik şişe tercih etmemizin sebebi kırılma ihtimalinin olmamasıdır.

Taşınırken ev nasıl toplanır?

Odalarda ki eşyalar birbirlerine karıştırılmadan her odanın eşyası ayrı kolilenip kolinin üzerine ait olduğu odanın adı yazılır. Kırılacaklar sticker ile işaretlenir.

Eşya Paketleme Fiyatları

Eşya ambalajlama ücretleri normal ev taşıma fiyatına dahildir. Bunun için ek bir ücret talep edilmez. Yalnız taşımasını yapmadığımız kişiler için sadece ambalajlama hizmeti talep edilmesi halinde uygun fiyatlarla hizmet sunuyoruz.

Etiketler: ,

Eşya Paketleme Teklif Formu

Fiyat Teklifi Al