Eşya depolama İstanbul depo kiralama fiyatları indirimli ücretlerle ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama, parça eşya depolama ve koli depolama çözümleri sunuyoruz. Necipoğlu Evden Eve Nakliyat şirketi olarak Ev eşya depolama bölümleri ile hijyenik temiz konforlu alanlar sunuyoruz.

Eşya depolama İstanbul eşya deposu Kiralık depo firması
Eşya depolama İstanbul eşya deposu Kiralık depo firması

Profesyonel İstanbul Eşya Depolama Hizmeti Alın

Profesyonel güvenli İstanbul Depolama hizmetleri sunuyoruz. Depo alanlarımız kilitli ve güvenlik kamerası ile 7/24 izlenmektedir. Kiralık depo alanlarımız aylık, 6 aylık ve yıllıktır. Ücretlerimiz de buna bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

İstanbul Ev Eşyası Depolama

İstanbul’da ev eşyası depolama alanlarımızda kalıcı, geçici eşya depolama İstanbul çözümleri sunuyoruz. İsterseniz uzun süreli isterseniz de kısa süreli aylık depo bölümlerini siz değerli halkımızın hizmetine açıyoruz. Yüksek kiralar ödemek yerinde cüzzi aylık kiralık depo alanları ile eşyalarınızı depo alanlarında beklete bilirsiniz.

İstanbul Kiralık Depo Şirketi

İstanbul’da kiralık depo alanları arayan vatandaşlarımız için ortopedik, tak sök, pratik akıllı depo alanları kuruyoruz. Eşya tipine göre ve eşyanızın miktarına göre kapalı bölümlerde kişiye özel depo alanları oluşturuyoruz.

Kişiye Özel Oda Depo Alanları

Kişiye Özel Kişisel depo alanlarında küçük, büyük ve orta dereceli eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Özel eşyalarınızı evraklarınızı, değerli eşyalarınızı tarihi eserler, süs eşyaları ve antika gibi eşyaları dilediğiniz zaman aralığında güven içerisinde ambarlarımızda beklete bilirsiniz.

Özel Eşya Deposu Kiralama

Özel Eşya Deposu Kiralamak isteyenler için 3 m2 alan ayırıyoruz. İster çekmeceli ister boş alanda dilediğiniz özel eşyalarınızı bırakabilirsiniz. İster emanet olarak kullanın isterseniz de uzun süreli bırakın tercihinize göre uzun süreli kiralamalarda indirim uyguluyoruz. Nakliyat depolama alanlarımızı görüp, ihtiyacınıza göre bölüm seçebilirsiniz.

Çeyiz Eşyası Depolama Hizmeti

Evlenecekler, Nişanlılar, Sözlüler ve genç arkadaşlarımız için çeyiz eşyası depolama alanı tahsis ediyoruz. Dileyen beyaz eşyalarını alıp güven içerisinde bıraka bilir. Dileyen çeyizlerini biriktirmek için kullanır. Düğün tarihi ertelenen 5-6 ay düğün zamanına var olanlar da eşyalarını depo alanlarında bıraka bilirler.

Öğrenci Eşyası Depolama Hizmeti

Öğrenci eşyası depolama hizmetini geç arkadaşlarımız için uyguluyoruz. İstanbul’da kiraların 3 bin 5 bin 10 bin tl ye çıktığı bölgelerde özellikle öğrencilerin yılın 4 ayını memleketlerinde geçirmektedirler. Dolayısıyla 4 ay boşuna kira ödemek istemeyen öğrendi dostlarımız için indirimli depolarımızda Öğrenci Deposu alanı oluşturduk. Öğrenci eşyası deposu imkanı sunuyoruz. Eşya depolama imkanı ile eşyalarını emanet depolarımızda istedikleri sürede depolayabilirler. Öğrenci dostlarımıza özel indirim uyguluyoruz.

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları 100 tl den başlamaktadır. Maksimum 3+1 ev eşyası depolanma 600 tl ye kadar çıkmaktadır. Eşyalarınızın miktarı ve kapladığı alana göre fiyat değişikliği olabilmektedir. Siz değerli müşterilerimizi indirimli ücretlerden faydalanmak ve Profesyonel taşıma imkanına kavuşmak üzere bizlerle tanışmaya davet ediyoruz. Görüşmek ümidiyle, tanışmaya bekleriz..

Etiketler: , ,

Eşya Depolama Teklif Formu

Fiyat Teklifi Al